Storcător de fructe RK-0660 OPTIMUM

Cod

Indisponibil

Acest produs nu este disponibil în regiunea ta. Încurajăm clienții B2B să ne contacteze direct.

Storcător de fructe

Visați la un suc proaspăt și sănătos fără efort inutil? Storcătorul de fructe RK-0660 este un dispozitiv care va funcționa în orice bucătărie. Datorită puterii mari de 600 W, alimentatorului larg cu un diametru de 65 mm și simplității în utilizare, veți stoarce sucul din fructe și legume într-o clipită. Mai mult, nici măcar nu trebuie să le tăiați – introduceți-le întregi, iar storcătorul va face restul muncii pentru dumneavoastră. Filtrul din oțel inoxidabil asigură o consistență catifelată a sucului, iar cele două recipiente practice pentru suc și pulpă facilitează utilizarea.

Storcătorul de fructe RK-0660 dispune de o reglare a vitezei în 2 trepte, care permite adaptarea funcționării dispozitivului la diferite tipuri de fructe și legume. Fructele moi, cum ar fi portocalele sau kiwi, precum și produsele tari, cum ar fi morcovii și merele, vor fi procesate cu eficiență maximă. Datorită sistemului de blocare a picurării sucului, lucrul cu dispozitivul este curat și confortabil. În plus, blocarea de siguranță și protecția împotriva supraîncălzirii fac ca utilizarea dispozitivului să fie complet sigură.

Detalii produs
Material
Oțel, Material plastic
Avantajele produsului

Procesare rapidă a ingredientelor întregi

Tubul de alimentare larg, cu un diametru de 65 mm, permite introducerea merelor sau morcovilor întregi, ceea ce reduce semnificativ timpul de preparare a sucului.

Siguranță și materiale suplimentare

Producător

Dajar Sp. z o.o.
ul. Połtawska 6
75-072 Koszalin
e-mail: [email protected]

Întreabă un expert
Ai o întrebare despre acest produs?
Pune o întrebare