Cană Zanzi 400 ml gepard AMBITION
Cană din porțelan pentru ceai cu motiv animal
Descoperiți bucuria ritualurilor zilnice datorită unui vas care transferă natura exotică direct în bucătăria dumneavoastră. Această cană este tovarășul ideal pentru serile lungi cu băutura preferată, combinând estetica cu căldura căminului.
Colecția Zanzi a fost creată pentru persoanele care caută accente originale în vesela lor. Realizarea din porțelan de înaltă calitate asigură nu doar un aspect elegant, ci și durabilitatea necesară în utilizarea zilnică. Designul bazat pe motivele faunei sălbatice conferă interiorului un caracter unic, iar forma ergonomică face ca cana să stea sigur în mână. Practicitatea produsului este subliniată de posibilitatea de spălare în siguranță în mașina de spălat vase și de încălzire a băuturilor în cuptorul cu microunde.

Motiv decorativ inspirat de natură
Modelul original oferă cănii un caracter exotic și modern.
Finisaj în culori pastelate
Detaliile subtile în nuanțe pastelate adaugă lejeritate și un farmec decorativ.
Porțelan pentru utilizare zilnică
Materialul de înaltă calitate este ideal pentru servirea zilnică a băuturilor.
Capacitate 400 ml
Cana este ideală pentru cafea, ceai, cacao și infuziile preferate.
Mâner ergonomic confortabil
Toarta mare sporește confortul la prindere și ușurința în utilizare.
Idee elegantă de cadou
Designul decorativ face ca această cană să fie perfectă ca un cadou pentru iubitorii de accesorii originale.
Colecție inspirată de arta aplicată
Combinația de motive exotice și estetică modernă creează caracterul unic al colecției Zanzi.
Producător
Dajar Sp. z o.o.
ul. Połtawska 6
75-072 Koszalin
e-mail: [email protected]
Informații privind siguranța
Acest produs poate fi utilizat în siguranță și în modul specificat de producător numai pe baza instrucțiunilor de utilizare și întreținere, a recomandărilor, a avertismentelor sau a informațiilor privind siguranța plasate pe produs sau pe ambalajul acestuia ori atașate produsului.














































































